Skalská 1058/5, 142 00 Praha 4
+420 604 143 401
NAPIŠTE NÁM
INFO

Lukostřelecká akademie Heleny Bauerové

je akreditovaným vzdělávacím zařízením MŠMT, které vychovává nové trenéry a instruktory lukostřelby. Základní kurzy Trenér lukostřelby 160 hodin a Instruktor lukostřelby umožňují absolventům kvalifikované uplatnění ve vedení lukostřeleckých lekcí v České republice i v rámci Evropské unie.
náš tÝm
Lektoři Lukostřelecké akademie,
kteří se podílí na výuce základních kurzů, seminářů a workshopů.
HELENA BAUEROVÁ
HELENA BAUEROVÁ
Vedoucí lektorka
Helena Bauerová je trenérka s téměř třicetiletou trenérskou praxí. Je bývalou reprezentantkou v lukostřelbě a je držitelkou trenérské licence B. V roce 2002 založila Lukostřelecký klub CERE, který patří mezi největší lukostřelecké oddíly v ČR.
ČÍST VÍCE
MONIKA DONEVOVÁ
MONIKA DONEVOVÁ
lektorka pedagogiky
Je absolventkou Pedagogické fakulty UK, obor speciální pedagogika. Vyučuje na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT a Akademii tělesné výchovy a sportu Palestra.
ČÍST VÍCE
PETR DUBA
PETR DUBA
lektor lukostřelecké techniky
Vystudoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze. Je aktivním střelcem i teoretikem střelecké techniky. V roce 2016 přeložil do češtiny knihu Total archery – Inside the Archer z anglického originálu. S dvojicí autorů této knihy zůstal v kontaktu do současnosti. S Tylerem Bennerem v roce 2018 dále pracoval na aktualizaci této knihy pro nové anglické vydání. Druhým autorem je přední osobnost lukostřeleckého světa, trenér amerického národního týmu, Kisik Lee. Petr absolvoval jeho mezinárodní trenérský seminář v Mnichově v červnu 2018 a získal certifikát KSL international Archery Level 2, čímž se připojil mezi hrstku 33 trenérů na světě, kterým se toto osvědčení podařilo získat.
ČÍST VÍCE
MICHAL POLÁK
MICHAL POLÁK
lektor dopingové problematiky
Je absolventem FTVS UK, obor tělesná výchova – angličtina. Působí na Antidopingovém výboru ČR na pozici manažera pro vzdělávání.
ČÍST VÍCE
JIŘÍ ŠLÉDR
JIŘÍ ŠLÉDR
lektor psychologie
Vystudoval FF UK, obor pedagogika-psychologie, a získal doktorát z psychologie, dále je absolventem FTVS UK 1. trenérské třídy v tenise. Je metodikem a psychologem sportovců v mnoha sportovních odvětvích (tenis, golf, curling, bialton, lukostřelba a další)
ČÍST VÍCE
TEREZA ZAHÁLKOVÁ
TEREZA ZAHÁLKOVÁ
lektorka managementu a marketingu ve sportu
Vystudovala FTVS UK, obor management tělesné výchovy a sportu. Podílela se na organizaci Mistrovství světa v ledním hokeji 2015, byla zaměstnána na asistenské pozici v Českém svazu ledního hokeje a byla manažerkou Ženského reprezentačního týmu. Je členkou Předsenictva Českého lukostřeleckého svazu a předsedkyní Mediální komise, dále působí v manažerské pozici v Lukostřeleckém klubu CERE.
ČÍST VÍCE
MARTINA MUKNŠNÁBLOVÁ
MARTINA MUKNŠNÁBLOVÁ
lektorka první pomoci
Vystudovala na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni bakalářský obor Ošetřovatelství, absolvovala 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, magisterský obor Učitelství zdravotnických předmětů. Pracuje jako odborná učitelka na Vyšší škole Mills v Čelákovicích, dále je vedoucí oboru Diplomovaný farmaceutický asistent a Diplomovaný zdravotní laborant na Vyšší zdravotnické škole Mills v Čelákovicích. Je zaměstnána jako pedagog na Vysoké škole tělesné výchovy a sportu Palestra a na Akademii sportu Palestra.
ČÍST VÍCE
JIŘÍ DUBA
JIŘÍ DUBA
lektor sportovní výživy a kondičního tréninku
Vystudoval FTVS UK, obor tělesná výchova a sport se specializací na sportovní gymnastiku. Působil jako trenér sportovní gymnastiky v TJ Sokol Praha Vršovice a jako kondiční trenér v LK CERE. V dětství trénoval judo, atletiku a baseball, ale nakonec se rozhodl věnovat čas sportovní gymnastice.
ČÍST VÍCE
Jan Černý
Jan Černý
Lektor pravidel lukostřelby
Vystudoval ČVUT, fakultu elektrotechnickou, otevřenou informatiku, obor umělá inteligence. S lukostřelbou začal v roce 2009, o dva roky později se stal předsedou oddílu VŠTJ Technika Praha. Na pozici lukostřeleckého rozhodčího působí od roku 2012, absolvoval Mezinárodní školení rozhodčích v Lileshall v roce 2014 a byl členem týmu rozhodčích na MS v halové lukostřelbě 2016 v Ankaře. V loňském roce se stal lukostřeleckým trenérem II. třídy.  
ČÍST VÍCE
Kamila Čížková
Kamila Čížková
Lektorka fyziologie
Je absolventkou 1. lékařské fakulty UK, oboru všeobecného lékařství. Od roku 2014 vyučuje fyziologii, buněčnou biologii a příležitostně i anatomii pro zdravotnické i tělovýchovné obory studia UK FTVS, Trenérskou školu UK FTVS (i pro některé studenty ČZU a UK PedF).
ČÍST VÍCE
Hana Bubníková
Hana Bubníková
lektorka sportovního tréninku
Vystudovala obor biologie a tělesná výchova na Masarykově universitě v Brně, je kondiční trenérkou juniorského a mužského týmu v ledním hokeji,je koorinátorkou projektů nejen na MU a působí na Univerzitě - Palestra Praha.
ČÍST VÍCE
Kateřina Rezeková
Kateřina Rezeková
Lektorka BOZP
Vystudovala bezpečnostní inženýrství na Vysoké škole báňské v Ostravě a od té doby se problematice BOZP věnuje ve výrobních i nevýrobních společnostech. Zároveň se podílí na organizaci sportovních eventů, kde úspěšně propojuje BOZP i organizační schopnosti. 
ČÍST VÍCE
Napište nám
Zavolejte nám
+420 604 143 401
+420 603 456 978
Korespondenční adresa
Skalská 1058/5,
142 00 Praha 4
SLEDUJTE NÁS